Vážení hostia,
dovoľte, aby sme vás informovali, že od 19.12.2017 do 17.1.2018 bude reštaurácia zatvorená.
Budeme sa na Vás tešiť opäť 18.1.2018 Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov.

Aktuálne pracovné ponuky

Svoj životopis posielajte na info@putnickymlyn.sk. Viac info na 0903 574 454.

Čašník/servírka

Pracovná náplň:Prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov, obsluha pri barovo pulte i pri stole a na letnej terase.

Ponúkaný plat:Dohodou

Termín nástupu:Ihneď

Iné výhody:Zaujímavé platové podmienky. Atraktívne pracovné prostredie. Získanie skúsenosti s prácou v TOP gastro zariadení.

Druh pracovného pomeru:Plný uväzok

Požadované vzdelanie:Stredoškolské s maturitou/výučný list v odbore

Jazykové znalosti:Základy anglického alebo nemeckého jazyka

Zameranie, odbor:Hotelové služby, Spoločné stravovanie, Cestovný ruch – najlepšie so špecializáciou v hoteli / reštaurácii

Svoj životopis posielajte na info@putnickymlyn.sk a viac info získate na 0903 574 454

Referencie

SVADBA | 21.11.2015

Chceli by sme sa poďakovať. Svadobná hostina u vás bola úžasná, všetci si chválili prostredie a najmä jedlo. Kačacie prsia sa rozplývali, vínová omáčka nemala chybu a zemiaková kaša prešla aj prísnym hodnotením babičiek a tiet. Menu a víno obstálo v hodnotení kamarátov gurmánov aj konzervatívnejších členov rodiny. Týmto by sme chceli poďakovať aj celému kolektívu v kuchyni. Slečna/pani čašníčka, čo nás mala na starosti, bola veľmi milá, ochotná a snažila sa, aby bolo všetko v poriadku a nič nechýbalo. 
 
Rovnako pozitívnu skúsenosť máme s pani čašníčkou z reštaurácie (dlhšie čierne vlasy v cope), ktorá sa nám venovala pri prvej návšteve vašej reštaurácie, ochotne nám všetko vysvetlila a neskôr, keď som prišla s rodičmi, sa nám opäť venovala. Ako manager v medzinárodnej firme viem, aké ťažké je nájsť tých správnych ľudí a akí sú doležití pre dobré meno spoločnosti. Prístup vašich ľudí hodnotím ako nadpriemerní a prajem Vám aj Vašej reštaurácii, aby to tak ostalo. 
 
Prajem veľa úspechov a spokojných hostí.


viac referencií

1

Rezervácie

Zarezervujte si miesta online

Newsletter

Dôležité novinky a udalosti

Zaraďte sa medzi ostatných odoberateľov a buďte tak informovaní o dôležitých udalostiach, novinkách a akciách vo Vašej obľúbenej reštaurácií.

Vaše meno
E-mail
Do poľa vľavo vpíšte číselný kód

Novinky v Reštaurácií

Jedálny a nápojový lístok

Pripravili sme pre vás celkom nový jedálny a nápojový lístok. Na rôznych špecialitách nielen z kuchyne nášho šéfkuchára si môžete pochutnať v našej reštaurácií!

Sociálne siete