Aktuálne pracovné ponuky

Svoj životopis posielajte na info@putnickymlyn.sk. Viac info na 0903 574 454.

Čašník/servírka

Pracovná náplň:Prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov, obsluha pri barovo pulte i pri stole a na letnej terase.

Ponúkaný plat:Dohodou

Termín nástupu:Ihneď

Iné výhody:Zaujímavé platové podmienky. Atraktívne pracovné prostredie. Získanie skúsenosti s prácou v TOP gastro zariadení.

Druh pracovného pomeru:Plný uväzok

Požadované vzdelanie:Stredoškolské s maturitou/výučný list v odbore

Jazykové znalosti:Základy anglického alebo nemeckého jazyka

Zameranie, odbor:Hotelové služby, Spoločné stravovanie, Cestovný ruch – najlepšie so špecializáciou v hoteli / reštaurácii

Svoj životopis posielajte na info@putnickymlyn.sk a viac info získate na 0903 574 454

Referencie

SVADBA | 6.9.2013

Rada by som sa Vám poďakovala za skvelú spoluprácu. Už keď som videla fotky Vašej reštaurácie na internete, vedela som, že to je to pravé miesto pre našu svadobnú hostinu. Boli sme veľmi spokojní, naši hostia si pochvalovali obzvlášť výborne jedlo a krásnu atmosféru sály.


viac referencií

1

Rezervácie

Zarezervujte si miesta online

Newsletter

Dôležité novinky a udalosti

Zaraďte sa medzi ostatných odoberateľov a buďte tak informovaní o dôležitých udalostiach, novinkách a akciách vo Vašej obľúbenej reštaurácií.

Vaše meno
E-mail
Do poľa vľavo vpíšte číselný kód

Novinky v Reštaurácií

Jedálny a nápojový lístok

Pripravili sme pre vás celkom nový jedálny a nápojový lístok. Na rôznych špecialitách nielen z kuchyne nášho šéfkuchára si môžete pochutnať v našej reštaurácií!

Sociálne siete