Referencie

1,022
Výborne Priemer všetkých známok Veľmi zle
 
1 Celkovo 91 referencií 5
Dátum návštevy: 30.1.2018 Spoločenská akcia: kar

Chcel by som sa Vam podakovat za organizaciu nasho vcerajsieho karu u Vas. Z Vasej strany bolo vsetko profesionalne pripravene a casnici svojim pritalelskym pristupom zvladli vsetko na vysokej urovni, tak velka vdaka aj im.

Dátum návštevy: 28.10.2017 Spoločenská akcia: oslava

Som veľmi rád, že sme naše rodinné stretnutie usporiadali práve vo Vašej reštaurácii. Vynikajúce prostredie, priestory, obsluha a kvalita jedál z Vašej kuchyne ocenili všetci účastníci podujatia. Prekvapila ma tiež neočakávane nízka cena za všetky Vaše kvalitné služby. Ďakujem v mene všetkých zúčastnených a rád aj v budúcnosti navštívim a odporučím návštevu Reštaurácie Pútnický Mlyn.

Dátum návštevy: 15.10.2017 Spoločenská akcia: oslava

Chcela som sa Vám poďakovať za veľmi príjemne strávené popoludnie vo Vašej reštaurácií.
Jedlo bolo výborné, veľmi milá obsluha a nádherné počasie prispelo k úžasnej atmosfére
rodinnej oslavy z príležitosti krstu našej vnučky, nevestinej 35-ky a babkinej 85-ky.
Všetky generácie boli nadmieru spokojné!

Dátum návštevy: 2.9.2017 Spoločenská akcia: svadba

chceme sa podakovat za nadherny zazitok, jedlo, pitie, prostredie vsetci si vychvalovali. vasa maminka bola uzasna aj s casnickami ako sa o nas postarali. este raz jedno OOOBROVSKE DAKUJEME :-*

Dátum návštevy: 10.6.2017 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Hladali sme podnik kde to spravime - nasli sme vas na internete a mali ste velmi dobre referencie

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Boli sme velmi spokojni s obsluhou - bola mila, ustretova, napomocna a profesionalna

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Boli

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Uvital by som moznost dlhsie sediet a konzumovat/bavit sa v saloniku ako len do 24.00

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Urcite ano

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 10.6.2017 Spoločenská akcia: svadba

Dobrý deň, aj my ďakujeme veľmi pekne, boli sme veľmi spokojní a určite by sme si to radi zopakovali (ale svadbu už dúfam nie :) )

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Informácie o Pútnickom mlyne sme našli najprv na internete, keďže sme hľadali takéto zariadenie v okolí nášho bydliska. Hlavou prioritou pre nás bola možnosť urobiť obrad aj hostinu na jednom mieste. Presvedčila nás potom prvá návšteva.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli veľmi spokojní, bola milá a ochotná.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

O jedle sme nepochybovali, keďže sme reštauráciu už predtým pár krát navštívili, sviečková opäť nesklamala.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Možno by sme privítali trochu lepšie vybavenie mladomanželského apartmánu, dve spojené postele nie sú nič moc.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite Pútnicky mlyn radi opäť navštívime.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 28.5.2017 Spoločenská akcia: oslava

V nedeľu oslava prebehla na jedničku. Cítili sme sa veľmi dobre, obed bol výborny. Veľmi pekne ďakujeme Vám aj celému personálu, ktorý sa pričinil o našu pohodu, vydarenú oslavu a krásne popoludnie.

Dátum návštevy: 13.5.2017 Spoločenská akcia: svadba

Touto cestou by som sa Vám chcela úprimne poďakovať za organizáciu svadby.
Počnúc spadnutým závojom, ktorý "išiel" so mnou vďaka Vám k oltáru ;) pokračujúc úprimným príhovorom, do ktorého ste vložili kúsok zo svojho súkromia, neskutočným občerstvením, ktorého bola chvála bohu prebytok a úžasnou obsluhou, ktorá dokázala byť celý čas až do samého konca usmiata, pohotová a veľmi ochotná.

Dátum návštevy: 22.4.2017 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Z referencií na portáli mojasvadba.sk. Hľadala som priestor pre asi 60 ľudí na svadbu na kraji Bratislavy v lone prírody s možnosťou ubytovania.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola veľmi obetavá a milá, do rána boli na nohách a po konci svadby museli ešte odzdobiť a preusporiadať stoly na ďalšiu akciu. Keďže nás bolo 60, dvom čašníkom bolo náročné rozniesť všetky taniere, jedlá a víno naraz. Odporučila by som možno na roznos hlavného chodu zavolať na tú chvíľu ešte malú výpomoc z reštauračnej časti alebo z kuchyne. Počas zvyšku večera samozrejme dvaja čašníci stačia. Boli milí a všetko nosili, čo bolo treba. Všetko jedlo nám na konci krásne zabalili a prichystali.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo naozaj prekonalo všetky moje očakávania. Pomer cena-výkon bol úžasný. Možnosť čapovaného piva mnohí hostia chválili a takisto vynikajúce víno. Bola naozaj rozmanitosť všetkých druhov nápojov. Minerálku by som však uvítala slovenskú. Römerquelle bola pred 10 rokmi vynikajúca, kúpila to však Coca Cola a je to taká kyslá "eurominerálka". Bola možnosť priniesť si vlastné koláčiky a slané, čo tiež oceňujeme, keďže sa mohlo prejaviť kuchárske umenie našich šikovných príbuzných a kamarátok.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Tu mi napadajú len 2 drobnosti: boli nejaké zmätky s ubytovaním, čo trochu aj chápem, keď je toľko hostí, ktorí aj tak zostávajú len na jednu noc. Na raňajky by tiež bolo dobre mať väčší výber čaju, bohatšiu šálku kávy a eventuálne aj obyčajnú vodu - to by sme fakt po tej preflámovanej noci ocenili, ale mali sme len džús a mlieko, dávalo sa stova jedno deci kávičky a trocha čaju. To sú ale drobnosti. Ďalej mi bolo ľúto, že pani vedúca pôsobila trošku prísne a napäto. Svadba je radostná udalosť a hoci chápem zodpovednosť, ktorú cíti za priebeh oslavy, a možno vnem vážnosti vstupu do manželstva, treba podľa mňa brať svadby so širokým úsmevom :) veď prečo nie.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Uvidíme, čo život prinesie, či bude čoskoro opäť takáto hostina vo veľkom štýle (veľmi rada by som si ju aj hneď teraz zopakovala!), no kombinácia pokojného okraju mesta, krásnej prírody, možnosti ubytovania, dobrého jedla a príjemnej atmosféry sa bude určite v budúcnosti hodiť.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Známkou 1 s malým mínus, lebo žiaľ bolo trochu cítiť to slovenské, že každé euro navyše od zákazníka je dobré, najmä keď má prívlastok "svadba". Inak bolo všetko PERFEKTNÉ. Naozaj. Všetko fakt stálo za to. Hostia sa cítili úžasne, dostali sme od nich len vysoko pozitívnu spätnú väzbu. Zabezpečili ste všetko tak, ako sme sa dohodli, nič nechýbalo, komunikácia bola rýchla a bezproblémová. Za to vám patrí naša veľká vďaka, že ste takto z veľkej časti vytvorili náš svadobný deň. Myslím, že váš penzión bola správna voľba.

Dátum návštevy: 3.3.2017 Spoločenská akcia: akcia

V mene všetkých hostí a zamestnancov školy chceme poďakovať za to,
že ste nám pripravili príjemné prostredie so skvelou obsluhou. S jedlom i nápojmi sme  boli
maximálne spokojní. Deň učiteľov je pre nás významným dňom, vo Vašom zariadení sme si
tento deň naozaj vychutnali. Určite i v budúcnosti Vás navštívime a odporučíme Vás na podobné
akcie.  Nedá sa inak iba Vás ohodnotiť známkou 1-výborne.

Dátum návštevy: 5.11.2016 Spoločenská akcia: oslava

Dakujeme Vam za perfektnu organizaciu vcerajsej oslavy. Vsetko bolo krasne pripravene, jedlo bolo fantasticke, obsluha profesionalna. Prostredie mate krasne, vsetci sme sa citili velmi prijemne. Robite svoju pracu skvele, budem vas urcite odporucat aj znamym. Prajem Vam a Vasim kolegom vela podobne spokojnych klientov !

Dátum návštevy: 29.10.2016 Spoločenská akcia: oslava

V sobotu 29.10. sme mali u vás oslavu narodenin našej babičky. Chcela by som sa Vám a vašim spolupracovníkom poďakovať za krásne pripravenú tabuľu, výborné jedlo a veľmi príjemnú a ochotnú obsluhu. Ďakujeme a prajeme  veľa úspechov v práci.

Dátum návštevy: 12.8.2016 Spoločenská akcia: svadba

Dobrý deň, veľmi by sme Vám chceli poďakovať za dnešný deň, všetko bolo uzastné!!!! Budeme vás doporučovať ďalej a šíriť vaše dobré meno a radi sa k vám vracať:) Veľké ďakujem......!

Dátum návštevy: 25.6.2016 Spoločenská akcia: svadba

Rád by som sa Vám, Vašej mame a celému týmu s (teraz už) manželkou ešte raz poďakoval za vynikajúcu organizáciu počas i pred svadbou, za drahocenne rady ako aj veľmi chutné jedlo, ktoré si naši hostia chválili!
Radi Vás odporúčime ďalej!

Dátum návštevy: 24.6.2016 Spoločenská akcia: promócie

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať, že som svoje promócie mohla osláviť práve u Vás. Ako vždy bolo jedlo vynikajúce a obsluha nesmierne milá a ochotná. My Slováci nie sme zvyknutý na takýto štandard a som rada, že patríte k málo reštauráciám, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a výborné služby. Určite Vám budeme všetci robiť reklamu a tešíme sa na ďalšie udalosti, ktoré budeme môcť osláviť práve u Vás.

Dátum návštevy: 18.6.2016 Spoločenská akcia: návšteva

Dobry den, vcera sme sa u vas zastavili po ture v Karpatoch, aj s nasim psom. Sme ocareni nadhernym miestom a neuveritelne prijemnym a ustretovym personalom. Sedeli sme na terase a obsluhovala nas dama s ciernymi vlasmi. Meno zial neviem.
Mali sme psa, tak sme chceli ostat na terase, kde v tej chvili nebolo nic volne. Ponukla sa, ze nech sa ideme este prejst a ona nam podrzi stol, ktory sa o chvilu uvolni. Ked sme prisli, hned sa postarala o nasho psa, ktoremu doniesla misku vody. Obsluha, jedlo, ustretovost a celkovo mimoriadne prijemna atmosfera. Dakujeme a radi zase k vam zavitame.

Dátum návštevy: 18.6.2016 Spoločenská akcia: svadba

Tymto by som sa chcela podakovat Putnickemu mlynu za nauzasnejsiu svadbu aku si len nevesta moze vysnivat. Chcem sa podakovat naozaj perfektnej a profesionalnej obsluhe, pani majitelke, pani prevadzkarke, panom kucharom a vsetkym ktori sa podielali na mojom dni. Jedlo bolo fantasticke, kazdy z mojich hosti zhodnotil ze uroven kuchyne, obsluhy a aj celkoveho efektu tychto uzasnych priestorov je spiskova. Odporucam naozaj kazdemu na akukolvek prilezitost prave priestory Putnickeho mlyna. Este raz prosim prijmite odomna jedno velke DAKUJEM.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

V Putnickom mlyne (dalej len "PM") sme boli na oslave 50tky nasho svedka, avsak to bol este PM pred rekonstrukciou a bol vlastneny inymi majitelmi. Velmi sa nam tam vtedy pacilo. Po zmene majitelov a po rekonstrucii sme samozrejme prisli opat aby sme vyskusali novu kuchynu. Priestory sa nam uz pri nasej prvej navsteve (od rekonstrukcie) velmi pacili. Prave kombinacia dreva a tehal je presne to co sme hladali aj na nasu svadbu. Vyzera to krasne a zaroven sa clovek v takych pristoroch citi uvolnene a nie strojene.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola nielen na nasej svadbe ale aj pri kazdej nasej navsteve PM velmi profesionalna. Naozaj nemam co vytknut v tejto oblasti. Nasi hostia tiez zhodnotili ze presonal bol uzasny, usmievavy, promptny, profesionalny. Mozete byt na nich naozaj hrdy. Neviem ci do personalu mozem zaratat aj prevadzkarku a pani majitelku (pani Kianickovu aj pani Lahodovu). Avsak rada by som vyjadrila svoje podakovanie tymto dvom osobam. Komunikacia rychla a profesionalna. Privitanie na nasej svadbe bolo krasne. Vsetko fungovalo 100%tne. Videla som ako pani Lahodova dohliada na chod mojej svadby. Velmi si to vazim. Uzasny pristup.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Kedze kuchynu PM pozname uz z nasich predoslych navstev tak sme vedeli presne do coho ideme. Kuchyna PM ma velmi vysoku kvalitu. Pre mna osobne ide zazitkovu gastronomiu. Vyborne a chutne spracovanie klasickych jedal ktore na tanieri vyzeraju perfektne. Vsetka pocta patri Vasim kucharom. Nasi hostia (hoci vacsina na takyto typ gastronomie nie je zvyknuta) doslova niekolkokrat opakovali ake uzasne jedlo bolo.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

V tomto pripade z mojej strasny naozaj nie nic co by som vedela poradit ako zlepsenie, pretoze moje dojmy su len pozitivne. Zo strany mojho manzela by bola jedna pripomienka ku klimatizacii/vzduchotechnike, ktora v dany den nebola dostatocna.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Samozrejme, a nie raz:)

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Znamka 1 = Vyborne.

Dátum návštevy: 14.5.2016 Spoločenská akcia: oslava

14. mája 2016 som mala u Vás akciu, oslava 60-tky.
Nakoľko som dostala darček Pobyt v Barcelóne a odchod bol priam okamžitý, k poďakovaniu som sa dostala až teraz. Dovoľte, aby som sa Vám všetkým celému kolektívu, ktorý sa podieľal na zabezpečení, obsluhe, ústretovosti vo všetkých smeroch, SRDEČNE POĎAKOVALA☺
Bola som veľmi spokojná, atmosféra bola vynikajúca, ku ktorej v nemalej miere prispel obsluhujúci personál, výborné jedlo od kuchára, krásne prostredie, skrátka bolo to na jednotku. Všetkým Vám prajem veľa zdravia, nech sa Vám darí a veľa úspechov v podnikaní.

Dátum návštevy: 2.4.2016 Spoločenská akcia: oslava

Chcela by som sa poďakovať za veľmi dobre pripravený catering na našu rodinnú oslavu. Všetko sa podarilo, jedlo chutilo a personál bol profesionálny. Ešte raz ďakujeme. 

Dátum návštevy: 20.12.2015 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Hľadali sme pekné, útulné miesto s atmosférou vínnej pivnice v Bratislave a okolí a padli ste nám do oka.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola dokonalá. Profesionálna a taaaak ochotná. Nič lepšie si ani nevieme predstaviť. Sami začali baliť výslužky, boli vždy tam, kde ich bolo treba. Hostia si ich veľmi chválili. Boli ochotní pomôcť so všetkým a s úprimným úsmevom. Mala som ich chuť ráno po svadbe vybozkávať, lebo aj vďaka nim bola naša svadba taká skvelá.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo famózne a víno tiež. Nenašiel sa nikto komu by nechutilo.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nenapadá nám nič. Jediné, čo sa nám zdalo privysoké, bola cena za prenájom koberce a stolčeka na obrad svadby.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Jasnačka. Na každé výročie svadby sme u Vás varení, pečení :D a možno aj častejšie

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Jednoznačne 1 s tromi ***

Dátum návštevy: 18.12.2015 Spoločenská akcia: vianočný večierok

Ďakujeme za skvelo zvládnutú akciu, výbornú večeru a nesmiernu ochotu z Vašej strany. Všetko bolo skvelé a veľmi sa nám páčilo.

Dátum návštevy: 6.12.2015 Spoločenská akcia: oslava

Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za včerajšiu akciu – oslava mojich narodenín. Jedlo bolo vynikajúce, obsluha nám vychádzala vo všetkom v ústrety, prostredie ladené do Vianočnej atmosféry bolo veľmi príjemné. Všetci moji hostia boli veľmi spokojní,takže verím, že sa u Vás určite ešte ukážeme. Srdečná vďaka!
Želám všetkým krásne Vianoce a veľa dobrých hostí!

Dátum návštevy: 21.11.2015 Spoločenská akcia: svadba

Chceli by sme sa poďakovať. Svadobná hostina u vás bola úžasná, všetci si chválili prostredie a najmä jedlo. Kačacie prsia sa rozplývali, vínová omáčka nemala chybu a zemiaková kaša prešla aj prísnym hodnotením babičiek a tiet. Menu a víno obstálo v hodnotení kamarátov gurmánov aj konzervatívnejších členov rodiny. Týmto by sme chceli poďakovať aj celému kolektívu v kuchyni. Slečna/pani čašníčka, čo nás mala na starosti, bola veľmi milá, ochotná a snažila sa, aby bolo všetko v poriadku a nič nechýbalo. 
 
Rovnako pozitívnu skúsenosť máme s pani čašníčkou z reštaurácie (dlhšie čierne vlasy v cope), ktorá sa nám venovala pri prvej návšteve vašej reštaurácie, ochotne nám všetko vysvetlila a neskôr, keď som prišla s rodičmi, sa nám opäť venovala. Ako manager v medzinárodnej firme viem, aké ťažké je nájsť tých správnych ľudí a akí sú doležití pre dobré meno spoločnosti. Prístup vašich ľudí hodnotím ako nadpriemerní a prajem Vám aj Vašej reštaurácii, aby to tak ostalo. 
 
Prajem veľa úspechov a spokojných hostí.

Dátum návštevy: 15.8.2015 Spoločenská akcia: svadba

...taktiež by sme sa Vám radi poďakovali za príjemné strávenie pre nás krásnych chvíľ vo Vašej reštaurácií. Oceňujeme harmonické prostredie a profesionálny, no zároveň ľudský prístup a chutnú kuchyňu.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Dozvedeli sme sa o Vás z internetu - googlili sme vhodné reštaurácie na svadbu v BA a prelúskali sme viacero fór a recenzií.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou vo Vašej reštaurácií sme boli maximálne spokojní. Oceňujeme profesionálny prístup, vrátane hygienického servírovania v bielych rukavičkách, ochotu a záujem čašníkov a to všetko pri zachovaní diskrétnej zóny a súkromia nás mladomanželov a svadobných hostí.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Ďakujeme za možnosť výberu svadobného menu presne podľa našich predstáv. Jedlo u Vás bolo vynikajúce, veľmi sme si pochutnali a obzvlášť oceňujeme Vaše letné limonády, ktoré nám veľmi chutili. Rovnako Vám ďakujeme za bezchybnú slepačiu polievku, ktorá chutila ako od maminky.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

So službami, jedlom a nápojmi sme boli nadmieru spokojní. Jedine, čo nás prekvapilo a s čím sme nerátali, bolo relatívne plné parkovisko a hľadanie parkovacích miest pre nás a svadobných hostí.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Vašu reštauráciu sme my i svadobní hostia viackrát navštívili a rovnako tak plánujeme i do budúcna. Ešte raz vyzdvihujem naozaj chutnú kuchyňu a na rozdiel od mnohých iných reštaurácií Váš "ľudský" prístup a jednanie.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Jednoznačne Vás hodnotíme známkou č. 1 a veľmi Vám ďakujeme za nádherné prežitie pre nás jedného z najdôležitejších dní v našom živote.

Dátum návštevy: 24.7.2015 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Nakoľko občas chodíme okolo, zastavili sme sa na kávičke. Zaujala ma Vaša výzdoba stolov a prívetivosť personálu, štruktúra reštaurácie, ktorá poskytuje viac možností využitia priestorov.A v neposlednej miere vyšší štandard zariadenia týchto priestorov.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli mimoriadne spokojní. Vždy boli tam, kde ich bolo treba.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo veľmi chutné, keďže sme mali švédske stoly, ich rôznorodosť a množstvo by sme bez pomoci personálu úplne nezvládli. Odhadnúť pohostenie, ktoré obsahuje aj netradičné jedlá pre 37 hostí nie je jednoduché. Hotové nápoje boli vkusne pripravené, miešané nápoje boli veľmi chutné a víno výborne zvolené.Červené víno Frankovka modrá, výber z hrozna 2012, Vino Dius veľmi chválila i zahraničná časť hostí. Takže i s nápojmi sme boli veľmi spokojní.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Zlepšenie by možno mohlo byť v príprave hudobného bloku pre začiatok, kedy sa ľudia schádzajú, na to sme akosi pozabudli a nemali sme to veľmi vykryté. Tam by bolo treba zopár veľmi citlivo vybratých melódii ani nie piesní.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Isteže aj v budúcnosti navštívime Vašu reštauráciu aj ju budeme ďalej odporúčať.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Za organizáciu, obsluhu, prípravu, aranžmá ale aj za ukončovacie práce mojej oslavy sa veľmi chceme poďakovať a naša známka je 1.

Dátum návštevy: 23.5.2015 Spoločenská akcia: svadba

Dobrý deň chceli by sme sa Vám poďakovať za sobotnú svadbu u Vás. Všetko bolo úžasné. Čašníci boli naozaj milí a ochotní, takisto pochváľte prosím kuchárov za kapustnicu mala veľký úspech, že bola naozaj chutná...
Aj výzdoba bola nádherná. Proste všetko bolo dokonalé. Ďakujeme ešte raz...

Dátum návštevy: 28.3.2015 Spoločenská akcia: oslava

Chcela by som sa aj ja poďakovať Vám a tímu vo vašej reštaurácií, jedlo bolo výborné a personál bol perfektný.
Hostia boli taktiež spokojní a prekvapení, nielen jedlom a obsluhou, ale aj priestorom a atmosférou. Nepamätám sa, že po dakej oslave by mi nikto nič neskritizoval.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Cez internet.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola skvelá – rýchla, ochotná, decentná.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Super. Pekne podávané a veľmi chutné.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Podľa mňa nič, len veľkosť dezertu – stačila by aj polovičná porcia. :)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 15.3.2015 Spoločenská akcia: oslava

Ďakujeme za Váš profesionálny prístup počas našej oslavy 15.3.2015.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Bývam v Marianke a Vaše zariadenie som navštívil už niekoľkokrát.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli veľmi spokojní.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

S jedlom a nápojmi sme boli spokojní.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Myslím, že zeleninová príloha k hlavnému jedlu by mohla byť bohatšia.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1-

Dátum návštevy: 2.3.2015 Spoločenská akcia: kar

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Vašu reštauráciu sme ešte pred rekonštr. navštevovali, po jej rekonštrukcii sme ešte v nej neboli. Páčil sa nám interiér ako aj exteriér a preto sme sa rozhodli, že si ju vyberieme. Hľadali sme niečo prístupné a slušné v lokalite medzi Lamačom a Stupavou a vybrali sme si pre túto príležitosť Vašu prevádzku.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli spokojní.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo ako aj víno bolo veľmi dobré.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Po jednej návšteve nevieme posúdiť.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 22.2.2015 Spoločenská akcia: krst

S krstinami u Vás sme boli veľmi spokojní, krásne prostredie, príjemná obsluha a neskutočne dobré jedlo... Získali ste si všetkých prítomných... :) ďakujem

Dátum návštevy: 20.2.2015 Spoločenská akcia: posedenie

V pátek dne 20.2.2015 naše firma realizovala ve vaší restauraci obchodní jednání při obědě a chtěli bychom vám touto cestou poděkovat. Velmi oceňujeme komunikaci a ochotu při rezervaci, kdy nám bylo vyhověno co se týče našich požadavků na stůl i možnost zaslání fotografií interiéru. Během samotné návštěvy jsme byli také spokojeni, a to jak s profesionalitou personálu, příjemným prostředím, ale také s podávanými pokrmy – velmi nám chutnalo. 
Pokud budeme v budoucnu pořádat jednání v této oblasti, rádi se opět obrátíme na vás.

Dátum návštevy: 9.11.2014 Spoločenská akcia: oslava

Dobrý deň prajem – nebola to naša prvá návšteva a opäť sme boli veľmi spokojní – ďakujem.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Chodievame pravidelne do Marianky

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, v poriadku

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno, v poriadku, najmä kačacina bola naozaj výborná (či už polievka alebo hlavné jedná z kačaciny)

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Doplniť nápoje aj o Coca-Colu

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1-

Dátum návštevy: 8.11.2014 Spoločenská akcia: oslava

Radi by sme sa ešte raz prostredníctvom Vás poďakovali personálu za príjemné chvíle strávené vo Vašej reštaurácii! Veľmi sme si pochutnali a potešil nás veľmi ústretový servis, ktorý žiaľ nie je všade samozrejmosťou. Takisto ďakujem aj Vám za pohotové a profesionálne vybavenie! Určite k Vám opäť skoro zavítame a radi Vám budeme šíriť pozitívnu reklamu :)

Dátum návštevy: 8.11.2014 Spoločenská akcia: oslava

Ďakujeme aj my celému kolektívu, všetko bolo v poriadku, boli sme veľmi spokojní.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Internet

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 13.9.2014 Spoločenská akcia: svadba

Ďakujeme. My, aj naši hostia boli veľmi spokojní s priestormi, jedlom, švédskymi stolmi, nápojmi. Hodnotím známkou 1, určite budeme zvažovať v budúcnosti rodinné oslavy u vás. Vraj nebol malý tanečný parket, ale miesto pri bare ;)

Dátum návštevy: 2.8.2014 Spoločenská akcia: svadba

Taktiež by sme sa Vám chceli poďakovať za krásnu oslavu.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Od rodiny.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Nadmieru spokojný - takéto kvalitné služby sa na slovensku vidia veľmi zriedka.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Všetko bolo perfektné.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nič nám nenapadá.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1+++

Dátum návštevy: 1.8.2014 Spoločenská akcia: oslava

Ďakujeme za veľmi prijemný čas strávený v Pútnickom mlyne.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

"Ústnym podaním".

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Veľmi príjemná a dobrá obsluha.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo veľmi chutilo, iba "konfitované kačacie stehno" bolo prislané. Vína z Orešian príjemne prevapili.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Bezpodmienečne treba niečo urobiť s tým veľkým množstvom múch, ktoré boli v blízkosti okna v "salóniku".

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Radi zas prídeme.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1-, tá mínuska za muchy.

Dátum návštevy: 20.7.2014 Spoločenská akcia: svadba

Ešte skôr, ako odpoviem na váš dotazník, by sme sa vám aj celému personálu chceli s manželom poďakovať za skvelú organizáciu našej svadby - od prvej komunikácie s Vami pred pár mesiacmi až po odchod zo svadby bolo všetko perfektné a vysoko profesionálne. Všetci hostia veľmi chválili priestory (napr. možnosť využitia átria), kvalitu jedla, lokalitu, aj celkový dojem. Špeciálne by sme sa chceli poďakovať personálu a našim dvom čašníkom, ktorí boli počas celého večera veľmi milí a ochotní a ako všetci vieme práve prístup personálu vie veľmi ovplyvniť celkový dojem. Takže ešte raz veľká vďaka.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Bývame v Marianke a už sme váš podnik pár krát navštívili, predtým nie však na veľké oslavy/podujatia.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Vynikajúca!

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Skvelé! Všetci hostia veľmi chválili.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Vaša mama by sa mala viac usmievať, pristane jej to :)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1*

Dátum návštevy: 14.6.2014 Spoločenská akcia: svadba

Rada by som vám aj vašej mamine poďakovala za perfektné prípravy a priebeh svadby. Mamine som ani nestihla poďakovať keď sme v nedeľu odchádzali. Všetci sa cítili veľmi príjemne, boli nadšení z prostredia, jedlo bolo nadočakávania. Prosím poďakujte kuchárovi a všetkým, ktorí sa príprav zúčastnili. Chcela by som ešte zvlášť pochváliť čašníkov, ktorých sme mali na svadbe, boli veľmi profesionálni a ochotní.
Ešte raz ďakujeme a prajeme, aby sa vám darilo.

Dátum návštevy: 17.5.2014 Spoločenská akcia: oslava

Boli sme veľmi spokojní, čašníčky boli veľmi milé a ochotné.
Všetci pozvaní boli nadšení, takže aj my ďakujeme. 
Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Dátum návštevy: 11.5.2014 Spoločenská akcia: Krst

...ja som Vám len chcela poďakovať za spoluprácu čo sa týka posedenia vo Vašej reštaurácii. Mali sme sa super a všetkým veľmi chutilo. Želám veľa úspechov.

Dátum návštevy: 11.5.2014 Spoločenská akcia: oslava

Veľmi sa nám u Vás páčilo a ďakujeme za perfektnú prípravu.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Bývam v Marianke

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, obsluha bola výborná.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Zaradiť opäť do jedálneho lístka lososa :)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 30.11.2013 Spoločenská akcia: oslava

Ďakujem Vám za príjemne strávené poobedie. Moji hostia - gratulanti boli príjemne prekvapení. Takže o ďalšie šírenie Vášho dobrého mena netreba mať obavy.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Dozvedela som sa o Vás od svojej sestry. Jej kolegyňa u Vás mala rodinnú akciu a bola taktiež spokojná. Tak sme sa raz cez víkend vybrali miesto nedeľného obedu na obed k Vám a otypovali sme si Vás a boli sme milo prekvapení.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou som bola veľmi spokojná.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Ja osobne som bola spokojná s podávaným jedlom a nápojmi. Bolo síce pár hlasov, že 1 mäso v sviečkovej majú tvrdšie, presonál bol ochotný ho hneď vymeniť. Ale nakoniec sme zistili, že sťažovali sa tí, ktorí majú náhradný chrup.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Ťažko sa mi posudzuje, čo by ste mohli zlepšiť, keďže sa mi páčila aj úprava - prestieranie, aj jedlo a spôsob podávania. Nemám žiadne výhrady.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite sa rada k Vám v budúcnosti vrátim. Oslovila ma príjemná atmosféra, nevtieravá a nehlučná hudba, príjemný personál a už to vyššie menované.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Celkové hodnotenie je z mojej strany jednoznačne 1.

Dátum návštevy: 9.11.2013 Spoločenská akcia: svadba

Ďakujeme za vydarený večer. Boli sme veľmi spokojní.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Pri osobnej návšteve pri príležitosti obeda po krstinách kamarátky.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola maximálne ústretová a milá. Myslím, že som sa osobne dlho nestretla s takým výnimočným prístupom. Nejde iba o to, že obaja páni boli neuveriteľne ochotní, ale oni sa aj tvárili, že ich práca baví a boli veľmi prirodzení, žiadne strojené pózy. Naši hostia si ich „zamilovali“ ;-)

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo vynikajúce a veľmi esteticky servírované.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Možnosť priniesť si vlastné víno, ako je to štandardom v takmer všetkých „svadobných“ zariadeniach. A zároveň vyriešiť asi pre nás najiritujúcejšiu položku – minerálky. 3 EUR za 0,75 l vodu sa mi vskutku zdá prehnané. Pritom hosťom by stačila aj voda v džbánoch.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

2 (iba kvôli tej minerálke), inak by to bola určite 1tet

Dátum návštevy: 12.10.2013 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Do Marianky chodíme často a vždy sme sa u vás zastavili na malé občerstvenie.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola príjemná a veľmi profesionálna.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo velmi chutné a nápoje sa podávali presne podľa dohovoru.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Obrusy! Navrhujem zabezpečiť biele obrusy s banketovými sukňami, ktoré by ste mali mať v ponuke.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite a veľmi radi.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1 - výborne :). Ste veľmi profesionálni a dodržali ste čo ste sľúbili. To si veľmi vážime, nakoľko to na Slovensku nie je bežné.

Dátum návštevy: 5.10.2013 Spoločenská akcia: svadba

Aj my by sme sa chceli poďakovať za bezproblémové a príjemné prežitie nášho svadobného dňa.
Nižšie odpovedáme aj na Vami zaslaný dotazník. Ešte raz ďakujeme a určite sa ku Vám budeme vracať nielen my, ale aj naši hostia.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Z internetu, pri hľadaní vhodnej reštaurácie blízko Bratislavy.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, obsluhe nemáme čo vytknúť.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Polievka mohla byť teplejšia a viac dochutená, ale ostatné jedlá boli vynikajúce.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nás momentálne nič nenapadá, ale popýtame sa hostí a prípadne dáme vedieť.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite a veľmi radi..

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 14.9.2013 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Osobne sme reštauráciu navštívili a zapáčila sa nám.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola veľmi milá a maximálne ochotná a ústretová.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo vynikajúce, staročeskú sviečkovú každému odporúčame vyskúšať. Aj gurmáni si pochvaľovali.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Bez váhania 1 – všetko bolo výborné.

Dátum návštevy: 7.9.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Bývame v Marianke.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Veľmi :)

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo všetkým veľmi chutilo, nápoje boli vhodne vychladené.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Momentálne ma nič nenapadá.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite, vaše priestory a aj ponuka je veľmi vhodná na narodeninovú oslavu.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1+

Dátum návštevy: 6.9.2013 Spoločenská akcia: svadba

Rada by som sa Vám poďakovala za skvelú spoluprácu. Už keď som videla fotky Vašej reštaurácie na internete, vedela som, že to je to pravé miesto pre našu svadobnú hostinu. Boli sme veľmi spokojní, naši hostia si pochvalovali obzvlášť výborne jedlo a krásnu atmosféru sály.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Billboard pred Záhorskou a následne cez internet.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, veľmi spokojní, čašníčky boli veľmi ochotné, usmievavé, kontrolovali či nám niečo nechýba.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Široký výber nealka, vaša sviečková nemá konkurenciu. Tento rok sme mali v rodine viacej svadieb, všetci mali ako hlavný chod sviečkovú, ale celá rodina sa zhodla na tom, že tá vaša bola najlepšia. Takisto na kapustnicu sa všetci tešili, to sa píše na nete, že robíte výbornú.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Jediné čo ma napadá, čo by sa vám dalo vytknúť - studený bufet. Niektoré zákusky, aj kapustnicu vyložili až na naše požiadanie, pritom sme si vopred dohodli čas, kedy to už bude k dispozícií pre hostí.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno, veľa našich hostí sa aj pýtalo na kontakt, veľmi sa im páčila sála a jedlo, takže nejaké rodinné oslavy alebo aj dalšie svadby by radi u vás zorganizovali.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1-

Dátum návštevy: 31.8.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Toto bola 3.návšteva u Vás – 2.väčšia rodinná oslava. Blízkosť pútnického miesta

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

V hlavnom obednom jedle mohlo byť viac omáčky

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1-výborne

Dátum návštevy: 24.8.2013 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Od priateľa

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Veľmi spokojní

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno, kačacie prsia boli fantastické

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nič

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 24.8.2013 Spoločenská akcia: svadba

Touto cestou nám dovoľte ešte raz sa Vám poďakovať, že ste náš veľký deň spravili nezabudnuteľným a dokonalým. Výber Vašej reštaurácie pre miesto hostiny bol pre nás najlepšou voľbou, boli sme spokojní nielen my, ale aj naši hostia, čo bolo pre nás rovnako dôležité. Naše veľké ďakujem patrí hlavne šikovnému personálu, ktorí sa o nás staral počas celej hostiny, ich ústretovosť a profesionalitu si nevieme vynachváliť. Od prvej návštevy Vašej reštaurácie sme nedočkavo čakali na náš deň, pretože sme si boli istí, že všetko prebehne podľa našich predstáv. Naplnili ste nám ich aý nad očakávania. Ďakujeme. :)

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Prostredníctvom internetu, keď sme hľadali vhodné miesto na svadobnú hostinu. V podstate sme si Vás "vygooglili" náhodne. Z fotiek nás hneď zaujali priestory a pri prvej osobnej návšteve sme vedeli, že naša svadba sa bude konať jedine u Vás.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Nadmieru spokojní :)

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno, jedlo bolo výborné, každý si ho pochvaloval.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Pre nás ste od začiatku predstavovali ideál, rovnako v priestoroch, ako i v obsluhe a podávaných jedlách. Komunikácia prebiehala promptne od samého začiatku.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno, radi prídeme na vynikajúci obed, či večeru a oživíme si spomienky na náš krásny deň.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Na 1 :)

Dátum návštevy: 17.8.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Videl som Vás v Marianke

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, veľmi

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 15.8.2013 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Dozvedeli sme sa o vás z internetu zo stránky http://restauracie.etrend.sk/

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola veľmi príjemná a vyhovela nám vo všetkom.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo a pitie bolo výborne a prekonalo naše očakávania. Náš svadobný hosť z Nórska povedal, že to bol zatiaľ najlepší steak čo jedol na Slovensku :)

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Možno trošku bohatšie raňajky.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1*

Dátum návštevy: 22.6.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Často chodíme do Marianky a zvykneme sa vo Vašej reštaurácii zastaviť. V minulom roku (2012) sme mali u Vás oslavu krstín našej dcérky. A nedávno sme oslávili aj 1. rok našej dcérky v Pútnickom mlyne.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno boli sme veľmi spokojní s obsluhou. Personál je veľmi ochotný a starostlivý.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo ako vždy vynikajúce. Chuť aj servírovanie má skutočne vysokú úroveň.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Potešil by nás väčší výber dezertov a sladkých jedál. Prípadne aj podávanie zmrzlinových pohárov.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Veľmi radi Vás opäť navštívime.

Dátum návštevy: 22.6.2013 Spoločenská akcia: svadba

Chceli by sme sa ešte raz poďakovať za skvelé služby, milý personál a ešte lepšie svadobné jedlo.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Veľmi milý a ústretový personál.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Boli sme spokojní s jedlom aj nápojmi, ale cena citronády sa nám zdala neprimeraná.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nič podstatné...

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Známka 1, určite odporúčame.

Dátum návštevy: 21.6.2013 Spoločenská akcia: svadba

Veľké ďakujeme však patrí hlavne Vám, výber Vašej reštaurácie za miesto našej svadby určite nikdy neoľutujeme. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí počas našich príprav. Vaša reštaurácia je na veľmi vysokej úrovni čo sa týka nielen jedla ale aj služieb, personálu a hlavne prístupu k zákazníkom. Veľmi pekne ďakujeme naším čašníkom, ktorý nás večer obsluhovali, ale aj celému personálu  - za ich profesionálny a zároveň ľudský prístup. A ďakujeme hlavne Vám pani Kianičková za perfektnú a bezchybnú prípravu, za príjemnú komunikáciu a milé privítanie :) Rozbíjanie tanierov máte natrénované :) Ďakujem ešte raz aj pánovi (neviem či majiteľ alebo vedúci), ktorý sa tiež staral o bezchybný chod našej svadby, za archiváciu môjho pokazeného vína:) Určite na Vás všetkých budeme veľmi radi spomínať a určite Vás ešte navštívime.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Hľadali sme príjemnú reštauráciu v okolí Záhorskej Bystrice a na Vás sme čítali niekoľko veľmi dobrých referencií. Hneď prvá návšteva u Vás nás presvedčila o tom, že tu musíme mať našu svadbu.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli veľmi spokojní. Splnili každé naše želanie. Všetko bolo na veľmi vysokej úrovni a zároveň sme sa tam cítili príjemne a uvoľnene.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Maximálna spokojnosť. Aj najväčší gurmáni si pochutili – cezar šalát a panenka boli kulinársky zážitok.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Jediné čo by sa dalo zlepšiť v našom prípade je možno to, že obsluha nevedela o niektorých veciach, ktoré sme dohodli s vedúcou prevádzky, ale v konečnom dôsledku sa všetko vysvetlilo a bolo to potom bez problémov.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite k Vám ešte zavítame a aj mnohí naši hostia sa vyjadrovali že Vás určite ešte navštívia.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Jednoznačne 1.

Dátum návštevy: 16.6.2013 Spoločenská akcia: oslava

O Vašej reštaurácii sme sa dozvedeli počas prechádzky po Marianke a so všetkým sme boli veľmi spokojní - s obsluhou, pitím, jedlami, milým personálom ale aj výzdobou. V budúcnosti Vás určite plánujeme znovu navštíviť a hodnotíme vás na 1 :)

Dátum návštevy: 15.6.2013 Spoločenská akcia: oslava 50-tky

S oslavou sme boli veľmi spokojní, k čomu nemalou mierou prispelo aj Vaše zariadenie.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Už sme tu boli pri iných príležitostiach.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Maximálne.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Tiež maximálne, výborný kuchár/ka.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Akurát ma mrzelo, že Vám často vypadával mikrofón, my sme taká spevavá rodina. Všetko ostatné bolo na jednotku.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Dúfam že najbližšiu dekádu budem mať od osláv pokoj, no ak sa dožijem ...

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1*

Dátum návštevy: 15.6.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Boli sme u vás už na jednej akcii.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Podávanie jedál v jednom čase pre všetkých pri stole.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno, určite.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Známku by som dal 2, alebo 1-, ak to ide.

Dátum návštevy: 8.6.2013 Spoločenská akcia: oslava 50-tky

Ďakujeme za príjemnú oslavu.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Sme domáci ...

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, boli veľmi ochotní a ústretoví, bez akýchkoľvek pripomienok.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno, jedlo aj občerstvenie bolo výborné. Jediný problémik bol s bielym vínom, ktoré došlo - nebolo ho dosť.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Odporúčame zakúpiť nový DVD prehrávač, spôsobil trochu problémy... je to malá položka, je to škoda keď sa to na takej maličkosti zadrhne.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1, boli sme spokojní aj my, aj hostia.

Dátum návštevy: 8.6.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Cez známych, ktorí nás k vám zaviedli.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno aj keď súbežne bežala väčšia akcia a mali veľa roboty.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Všetko výborne, porcie veľké.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Vymyslieť nejaké akcie a posielať mailom klientom. Dostávam to tak z Čiech. Chýba nejaká viditeľná reklama pri hlavnej ceste.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno, 28.6. mám rezerváciu na posedenie po promócií dcéry.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Isto 1, ale ja nie som extra prísny :)

Dátum návštevy: 2.6.2013 Spoločenská akcia: krst

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Dobré referencie od rodiny.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, veľmi.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Na 95%, napríklad môj stejk bol príliž prepečený.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Rozšíriť ponuku vínnej karty.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Ak budeme mať cestu do Marianky, tak určite.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1

Dátum návštevy: 1.6.2013 Spoločenská akcia: oslava

Ďakujeme za oslavu, vydarila sa, jedlo bolo výborné, prostredie tiež a obsluha na jednotku s hviezdičkou, veľmi milí a úslužní ľudia. Oslávenkyni sa veľmi páčilo a bola nadmieru spokojná. Cítili sme sa dobre a budeme odporúčať ďalej. Pre deti sa osvedčilo ihrisko oproti a tak sme ani nevedeli, že sú tam aj deti.
Ešte raz ďakujeme.
Pekný týždeň.

Dátum návštevy: 1.6.2013 Spoločenská akcia: birmovka

Hostia boli veľmi spokojní s prostredím, kvalitou, kvantitou a estetikou jedál ako aj ochotou a prívetivosťou personálu.

Dátum návštevy: 26.5.2013 Spoločenská akcia: oslava

Aj my ešte raz ďakujeme, cítili sme sa u Vás výborne a boli sme maximálne spokojní.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Poznáme toto miesto dávnejšie a taktiež ho navštevujeme.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, obsluha bola príjemná, ústretová a veľmi profesionálna.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo štandardne vynikajúce a originálne naservírované.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Možno by sme uvítali širšiu ponuku jedál, vrátane detských.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Samozrejme, chodíme k Vám pravidelne a veľmi radi.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Jednoznačne 1, boli sme veľmi spokojní.

Dátum návštevy: 25.5.2013 Spoločenská akcia: svadba

Ešte raz ďakujeme. Už máme aj fotky a sú rovnako vydarené.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Dozvedeli sme sa o Vás cez kamarátku, ktorá k vám chodieva uz dlhšie na veľmi dobrú kuchyňu a príjemné prostredie.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli maximálne spokojní a pozdravujeme ich touto cestou a ešte raz ďakujeme za ich ochotu, ústretovoť a profesionalitu až do ranných hodín.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Všetci svadobčania rovnako ako aj my obaja sme boli s kvalitou jedla veľmi spokojní. Rovnako bola na vysokej úrovni aj forma podávania a vzhľad jedál.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Zatiaľ nás nenapadlo vôbec nič :) Jedine zle zvolená izba pre novomanželov. V svadobných šatách sa po úzkych strmých schodoch nedá chodiť a preto sme si dali izbu zmeniť.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite radi prídeme na obed či večer. A okrem toho niektorí zo svadobčanov už začali zvažovať svadbu rovnako u vás :)

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Jednotka s hviezdičkou :)

Dátum návštevy: 19.5.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Z času na čas sa ideme prejsť do krásneho prostredia Marianky. Zmenu pôvodnej prevádzky na Pútnicky mlyn sme registrovali okamžite a chodili sme ku vám „na kávu“ alebo niečo malé „pod zub“.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola vynikajúca, vždy bola po ruke, ale nikdy neobťažovala.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlá boli veľmi chutné a servírované s nápadom.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nemám čo by som navrhol. Je na prvý pohľad zjavné, že personál – od obsluhy cez kuchárov po management svoju prácu profesionálne ovláda.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite tak ako v minulosti budeme aj naďalej navštevovať Pútnický mlyn, pretože sa u vás cítime veľmi dobre, ako vítaní hostia. Ak sa naskytne príležitosť pre ďalšiu rodinnú oslavu, budeme opäť zvažovať usporiadať ju v vás v Pútnickom mlyne.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Rozhodne presvedčivá 1 :)

Dátum návštevy: 17.5.2013 Spoločenská akcia: svadba

Bolo nam veľkým potešením stráviť "náš" deň u Vás ;-)

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Google, kľúčové slová "svadba v okolí Bratislavy".

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Nadmieru.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Veľmi.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nič konkrétne mi v tomto momente nenapadá.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 12.5.2013 Spoločenská akcia: prvé sv. prijímanie

Boli sme naozaj veľmi spokojní, my ako hostitelia a rovnako aj naši hostia. Ďakujeme za vytvorenie príjemnej atmosféry a dobrého pocitu. Myslím, že príležitostí bude ešte dosť keď opäť radi využijeme vašu ponuku.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Všimli sme si vás na prechádzkach v Marianke.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola skvelá. Obľúbili si ju aj deti.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo sme si boli u vás vyskúšať už predtým a aj na základe toho sme si vás vybrali. Jedlo nesklamalo ani počas oslavy.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

V tomto bode ma naozaj nič nenapadá. Vždy ste nám vyšli v ústrety aj pri zmenách v našej rezervácií. Vždy ste boli o krok pred našou požiadavkou a aj v detailoch.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

S radosťou. Sme zo Záhorskej Bystrice, tak pravdepodobne bude na to dosť príležitostí. Hostia boli spokojní aj s ubytovaním.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Za včerajšok určite jednotka.

Dátum návštevy: 12.5.2013 Spoločenská akcia: oslava

Ďakujeme. Hodnotíme výborne. Stôl krásne ozdobený, s obsluhou spokojný, jedlo chutné. Nápoje pripravené tak ako sme si priali. Oceňujeme aj že sa čašníčka venovala deťom. Prišli sme na odporúčanie známeho ktorý mal tiež u Vás oslavu.

Dátum návštevy: 11.5.2013 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Našla som fotky na facebooku zo svadby, ktorá sa konala vo vašej reštaurácií.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha bola vynikajúca, ja som sa ešte nestretla s tak pozornými a ochotnými čašníkmi ako sme mali my na svadbe. Všetci ich veľmi chválili, boli absolútne starostliví, všímaví, prirodzene dobrosrdeční, prosto boli sme nadšení ;)

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo výborne, domáca kuchyňa na profesionálnej úrovni. Aj nároční stravníci boli nadmieru spokojní ;)

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Veľmi si ceníme vašu lojálnosť k zákazníkom, ústretovosť pri plánovaní svadby a hlavne u vás pracujú skvelí ľudia od pani prevádzkarky až po celý personál... Takže nemáme čo vytknúť ;)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite, minimálne na každé výročie svadby a potom vždy keď dostaneme chuť na vašu sviečkovú a divinový guláš ;)

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 5.5.2013 Spoločenská akcia: krst

Hlavne chcem podakovat nasej obsluhujucej casnicke ako aj celemu personalu, bolo to na urovni a vasa restauracia je nasa oblubena prave kvoli personalu, prostrediu a za adekvatne ceny. Do skoreho videnia.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Náhodou pri návšteve Marianky a Pútnického miesta.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, obsluha je jeden z hlavných dôvodov prečo sa k vám vraciame - ochota, milosť, aj pri plnej reštaurácii človek nemá pocit, že je tam stres a vždy je obslúžený. Dnes je to bohužiaľ skôr rarita ako bežnosť a vy ste v tomto ohľade našou raritou ;-)

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno veľmi, nápoje boli chladené, jedlo vynikajúce, najmä predjedlo bolo nad naše očakávania. Taktiež odporúčanie vína bolo perfektné ako aj samotné víno, ktoré hosťom veľmi chutilo, bol to biely rizling!

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Súčasťou hlavného chodu bola bravčová panenka, niektorí naši hostia ju mali v strede mierne šťavnatú/krvavú, čo nie všetci obľubujú takže možno len rada - do budúcna sa opýtať ako ju mať prepečenú, taktiež ja si to zapamätám a vopred oznámim.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Samozrejme, cez víkendy často navštevujeme reštaurácie a od kedy sme boli u vás prvý krát, navštívili sme ju už viac ako 10 krát, najmä pri peknom počasí a s deťmi je to vynikajúce kedže sa môžu potom hrať na ihrisku.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 4.5.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Boli sme pozvaní minulý rok na narodeninovú oslavu, kde sme boli milo prekvapení kvalitou jedla, obsluhou a flexibilitou prevádzkara.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, oproti bežným reštauráciám nadštandardná, keďže sa netvárila "kyslo" ani keď sa musela točiť pre kávy a drinky po kuse.. Ako to už pri väčších oslavách býva. Naozaj, čo je asi najdôležitejšie je, že personál neni "ofučaný" a prevádzkar profesionálny. Už len toto je 50% úspechu.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno. Toto je tá najlepšia časť, kvalita jedla, mäsa a chuť iná ako si viem pripraviť aj doma. Ochutnal som asi 80% jedál a všetko malo svoju charakteristickú chuť, nezlievajúcu sa s ostatnými.. Menu jednoduché a dostatočné. Staročeská sviečkový len u vás.. Neviem či bude v novom menu..

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Prostredie, úprava stolov 100%, jedine k stejku s hľúzovkou - mäso výborné, omáčka výborná, ale zemiaková placka bola trošku tvrdá a akoby v strede surová (3x návšteva, to isté). Buď ju pred tým uvariť a potom vypražiť, alebo nahradiť iným produktom.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

To v každom prípade. Som vašou chodiacou reklamou. Kolegovi som naposledy povedal, že keď k vam príde a nebude mu chutiť tak mu preplatím všetko jedlo aj celej jeho rodine. Dúfam, že bude mať len pozitívnu skúsenosť.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 24.3.2013 Spoločenská akcia: posedenie

Chceme pochváliť pekné jedlo, obsluhu a aj prostredie v reštaurácií. Prežili sme tam v kruhu rodiny pekné chvíle. Prajem všetko dobré.

Dátum návštevy: 23.3.2013 Spoločenská akcia: posedenie

Ďakujem Vám za príjemné posedenie. Vystihli ste celkom náš zámer aj atmosféru. Váš personál bol veľmi príjemný a pozorný, bolo nám u Vás dobre.

Dátum návštevy: 22.3.2013 Spoločenská akcia: vínna ochutnávka

Pozrite si galériu fotografií z našej vínnej ochutnávky.

Dátum návštevy: 16.3.2013 Spoločenská akcia: oslava výročia

Chceme sa tiež poďakovať za vašu starostlivosť o nás. Všetci naši hostia boli spokojní a všetko sa im veľmi páčilo. Bolo to super. Pozdravujeme všetkých a prajeme pekný deň.

Dátum návštevy: 12.3.2013 Spoločenská akcia: oslava

Chceme sa Vám zo srdca poďakovať za príjemnú atmosféru, úžasné jedlo a milí personál. Veľmi dobre sa všetci cítili a určite pri najbližšej príležitosti navštívime Váš podnik. Prajeme Vám veľa úspechov a spokojných hostí.

Dátum návštevy: 3.3.2013 Spoločenská akcia: oslava

Akurát sa celý deň chystám napísať Vám a poďakovať za veľmi ústretový prístup a veľmi príjemné posedenie aj vďaka jedlu, ale i veľmi príjemnému personálu. Ešte raz vďaka. Budeme len odporúčať.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Zvykneme chodievať do Mariánky a niekoľkokrát sme sa u Vás zastavili najesť, keďže sa nám páčilo nielen prostredie, ale nám aj chutilo.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Veľmi príjemný, ochotný a úslužný personál. Nemám čo vytknúť.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo bolo výborné.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nič mi nenapadá - jediné z pohľadu akcií s bábätkom, možno nejaký paravan, aby sa pocitovo vedela mamička odizolovať od hostí a nakojiť bábätko.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 2.3.2013 Spoločenská akcia: oslava

Radi by sme sa poďakovali celému personálu za výborne zorganizovanú oslavu 50-tky. Naši hostia boli veľmi spokojní a vyjadrili sa, že sa k Vám radi vrátia a budú Vás odporúčať ďalej. Milo nás prekvapilo, že hodovňa bola vybavená premietacím projektorom, plátnom a zvukovým ozvučením.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Pri jednej z prechádzok s našimi deťmi sme sa pristavili vo Vašej reštaurácii a boli sme milo potešení príjemnou atmosférou reštaurácie, obsluhou a samozrejme výborným jedlom. A tak sme si zvykli navštevovať Vašu reštauráciu častejšie, keďže sme boli spokojní.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Personál reštaurácie bol veľmi ochotný, milý a správal sa profesionálne. Bez problémov zvládol obsluhu veľkej skupiny hostí.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo a nápoje boli výborné. Našim hosťom chutilo.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Počas našej oslavy sme nezistili nič, s čím by sme boli nespokojní.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno. Aj našim hosťom sa páčilo a boli milo prekvapení, že v Marianke sa nachádza takáto dobrá reštaurácia, pre ktorú sa oplatí prísť aj do Marianky.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 23.2.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Cez dcéru.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Obsluha výborná, vnímavá a ochotná.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Úplne.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

"Odstrániť susedu" :-) Hádam by ešte pomohla aj úprava okolia - parkovacieho miesta pred reštauráciou (zlepšovať sa dá ale vždy niečo, budem držať kreativite palce)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite a možno sa stretneme ešte aj tento rok

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 9.2.2013 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Bývame v Marianke.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Periodicky meniť jedálny lístok (už dlhší čas tam sú rovnaké jedlá – ale zase sú stále dobré :-)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 9.12.2012 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Od kolegyne v práci.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, obsluha bola veľmi pohotová a priateľská.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Jedlo a nápoje boli výborne. Veľká pochvala kuchárovi (-om).

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Parkovanie.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno, odporučím aj známym a priateľom.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 25.11.2012 Spoločenská akcia: krst

Nám sa veľmi páčilo a aj naším hosťom a tešíme sa na najbližšiu návštevu mlyna :-) Boli sme veľmi spokojní, máte to krásne a to všetci ocenili, jedlo chutilo, víno a káva "superácke" a obsluha výnimočná. Nie je to v "reštikách" bežné a preto to veľmi oceňujeme.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Dozvedeli sme sa o pútnickom mlyne od priateľov. Dostali sme pozitívnu referenciu od farára z DNV, ktorý tam síce osobne nebol, ale počul :-)

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

S obsluhou sme boli veľmi spokojní - čašník bol milý, ochotný, ústretový a nadštandardne sa o nás staral

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Boli sme spokojní aj s jedlom aj s nápojmi, máte veľmi dobrú kávu. Uvítali sme možnosť priniesť si torty, ktoré sme dostali ako dary

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Polievku podávať horúcu (my sme ju dostali mierne teplú), ale chuťovo bola vynikajúca. Kurací steak s pesto ryžou a kuriatkami bol veľmi dobrý, ale sú drobnosti, ktoré je možné jednoducho vylepšiť (alebo záleží od kuchára) - ryža nebola dochutená (mierne nevýrazná, takmer bez soli - hoci dosoliť nie je problém) a kuriatkovej omáčky na niektorých tanieroch bolo veľmi málo a jedlo bolo tým pádom suchšie, keďže ide o kuracie s ryžou

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Hodnotíme vás známkou 1 (boli sme veľmi spokojní, vynikajúca predovšetkým obsluha, príjemné prostredie a krásny interiér, kvalitná káva, kvalitné víno - ružové cabernet, chuť polievky - vývaru a napokon prístup majiteľov reštaurácie)

Dátum návštevy: 16.11.2012 Spoločenská akcia: školenie

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Z internetu/webovej stránky.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Veľmi.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno, veľmi (narodeninová torta bola vynikajúca :)

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Jediná nespokojnosť nastala v momente, keď nám bolo oznámené, že sa o 23-tej zatvára bar :)

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 12.11.2012 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Od známeho.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nemám čo vytknúť.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 10.11.2012 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

V zime, keď chodíme na bežky, robíme si okruh do Marianky a Pútnický mlyn sme navštevovali už predtým. O jeho dostavbe som sa dozvedela od známych, ktorí bývajú v Marianke.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Bola som spokojná s obsluhou, boli milí a promptní.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Pánovi kuchárovi odkazujem, že moje chuťové bunky spievali... Jedlo na studených misiach, ovocnej mise, bolo upravené veľmi vkusne, kačica, lokše a divinový guláš s viedenskou knedľou bol vynikajúci.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Zatiaľ ma nič nenapadá... Vzhľadom na to, že táto moja oslava bola plánovaná dostatočne dlho a všetky veci som mala detailne premyslené, tak všetko išlo v zmysle našich dohovorov s pani prevádzkarkou, ktorá so mnou často komunikovala a bola mi nápomocná. Spoločenské akcie sa ale vymykajú z bežnej prevádzky reštaurácie a je podstatne viac času na ich prípravu.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

Hodnotila by som Vás 1. Aj na základe mienky mojich hostí. Prostredie Pútnického mlyna je veľmi vkusné, cítili sme sa tam dobre. Veľkým pozitívom je, že už tam chodí aj spoj MHD.

Dátum návštevy: 3.11.2012 Spoločenská akcia: oslava

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Reštauráciu Pútnicky mlyn navštevujem pravidelne už niekoľko rokov.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, veľmi.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno, jedlo bolo veľmi chutné. Celkovo boli splnené naše očakávania.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nepostrehol som nič, čo by som mohol vytknúť.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Určite áno. Najbližšie už v nasledujúcu nedeľu :)

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1*

Dátum návštevy: 26.10.2012 Spoločenská akcia: kar

Ďakujeme za ochotu, bezproblémovú komunikáciu a profesionalitu s akou ste pre nás zabezpečili takú smutnú udalosť akou je kar.

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Kamarátka mala u Vás svadbu, okrem toho sa v reštaurácii sem-tam zastavíme po výlete v Karpatoch.

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Áno, bola bezproblémová, usmievavá, a veľmi príjemná.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Áno. Vegetariánom veľmi nechutilo rizoto, ale naopak tekvicová polievka bola podľa nich fantastická.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Zarazil nás 2% poplatok k cenám v prípade platby kartou. Na Slovensku je to výnimočný prístup a nie každý na to môže byť pripravený a mať pri sebe potrebnú hotovosť.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Áno.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1.

Dátum návštevy: 2.6.2012 Spoločenská akcia: svadba

•  Ako ste sa o nás dozvedeli?

Naše rodina měla u vás oslavu a dali nám tip, že je to nádherné prostředí pro uspořádání svatby :)

•  Boli ste spokojný s obsluhou?

Maximálně! Velmi profesionální , příjemné a lidské jednání od všech členů personálu.

•  Boli ste spokojný s jedlom a nápojmi?

Velmi spokojeni. Vaše staročeská svíčková s brusinkami a karlovarskými knedlíky byla a stále je TOP 1.

•  Čo by sme podľa Vás mohli ešte zlepšiť?

Nic :) Naopak jsem velmi spokojený s přivítáním a usazením hostů od vašeho personálu a dovolím si v tomto bodě pochválit i toalety, které jsou velmi imidžové a samozřejmě čisté.

•  Plánujete nás v budúcnosti ešte navštíviť?

Zcela určitě, minimálně na tu vaši svíčkovou.

•  Akou známkou by ste nás ohodnotili? (1-výborne, 5-veľmi zle)

1 s hvězdičkou (Lukáš a Janka, svatba 2.6.2012)

Referencie

OSLAVA | 5.11.2016

Dakujeme Vam za perfektnu organizaciu vcerajsej oslavy. Vsetko bolo krasne pripravene, jedlo bolo fantasticke, obsluha profesionalna. Prostredie mate krasne, vsetci sme sa citili velmi prijemne. Robite svoju pracu skvele, budem vas urcite odporucat aj znamym. Prajem Vam a Vasim kolegom vela podobne spokojnych klientov !


viac referencií

1

Rezervácie

Zarezervujte si miesta online

Newsletter

Dôležité novinky a udalosti

Zaraďte sa medzi ostatných odoberateľov a buďte tak informovaní o dôležitých udalostiach, novinkách a akciách vo Vašej obľúbenej reštaurácií.

Vaše meno
E-mail
Do poľa vľavo vpíšte číselný kód

Novinky v Reštaurácií

Jedálny a nápojový lístok

Pripravili sme pre vás celkom nový jedálny a nápojový lístok. Na rôznych špecialitách nielen z kuchyne nášho šéfkuchára si môžete pochutnať v našej reštaurácií!

Sociálne siete