Vážení hostia,
dovoľte, aby sme vás informovali, že od 18.7.2017 do 2.8.2017 bude reštaurácia zatvorená.
Budeme sa na Vás tešiť opäť 3.8.2017 Ďakujeme za pochopenie.

Reštaurácia Pútnický Mlyn

  • Máte záujem zrealizovať v našich priestoroch spoločenskú akciu, oslavu, či iné podujatie? Neváhajte nás kontaktovať, alebo použitie náš online rezervačný formulár.
  • Okrem rôznych rodinných spoločenských akcií pre vás radi pripravíme príjemné prostredie pre vašu súkromnú, alebo firemnú grilovačku, prípadne priestory našej reštaurácie a átria vyzdobíme v duchu vášho tématického večera. Pozrite si galériu fotografií z niektorých spoločenských akcií realizovaných v našej reštaurácií.
  • Užite si príjemnú atmosféru v prírodnom prostredí na skok od hlavného mesta a príďte ochutnať špeciality našej kuchyne.
  • Pripravili sme pre vás úplne nový jedálny a nápojový lístok! Stiahnuť vo formáte PDF si ho môžete tu.
  • Našu aktuálnu vínnu kartu si môžete pozrieť tu.
  • Celý objekt reštaurácie aj penziónu je počas teplých letných dní klimatizovaný.

Referencie

SVADBA | 21.11.2015

Chceli by sme sa poďakovať. Svadobná hostina u vás bola úžasná, všetci si chválili prostredie a najmä jedlo. Kačacie prsia sa rozplývali, vínová omáčka nemala chybu a zemiaková kaša prešla aj prísnym hodnotením babičiek a tiet. Menu a víno obstálo v hodnotení kamarátov gurmánov aj konzervatívnejších členov rodiny. Týmto by sme chceli poďakovať aj celému kolektívu v kuchyni. Slečna/pani čašníčka, čo nás mala na starosti, bola veľmi milá, ochotná a snažila sa, aby bolo všetko v poriadku a nič nechýbalo. 
 
Rovnako pozitívnu skúsenosť máme s pani čašníčkou z reštaurácie (dlhšie čierne vlasy v cope), ktorá sa nám venovala pri prvej návšteve vašej reštaurácie, ochotne nám všetko vysvetlila a neskôr, keď som prišla s rodičmi, sa nám opäť venovala. Ako manager v medzinárodnej firme viem, aké ťažké je nájsť tých správnych ľudí a akí sú doležití pre dobré meno spoločnosti. Prístup vašich ľudí hodnotím ako nadpriemerní a prajem Vám aj Vašej reštaurácii, aby to tak ostalo. 
 
Prajem veľa úspechov a spokojných hostí.


viac referencií

1

Rezervácie

Zarezervujte si miesta online

Newsletter

Dôležité novinky a udalosti

Zaraďte sa medzi ostatných odoberateľov a buďte tak informovaní o dôležitých udalostiach, novinkách a akciách vo Vašej obľúbenej reštaurácií.

Vaše meno
E-mail
Do poľa vľavo vpíšte číselný kód

Novinky v Reštaurácií

Jedálny a nápojový lístok

Pripravili sme pre vás celkom nový jedálny a nápojový lístok. Na rôznych špecialitách nielen z kuchyne nášho šéfkuchára si môžete pochutnať od 1. Apríla 2015!

Sociálne siete