Reštaurácia Pútnický Mlyn

  • Máte záujem zrealizovať v našich priestoroch spoločenskú akciu, oslavu, či iné podujatie? Neváhajte nás kontaktovať, alebo použitie náš online rezervačný formulár.
  • Okrem rôznych rodinných spoločenských akcií pre vás radi pripravíme príjemné prostredie pre vašu súkromnú, alebo firemnú grilovačku, prípadne priestory našej reštaurácie a átria vyzdobíme v duchu vášho tématického večera. Pozrite si galériu fotografií z niektorých spoločenských akcií realizovaných v našej reštaurácií.
  • Užite si príjemnú atmosféru v prírodnom prostredí na skok od hlavného mesta a príďte ochutnať špeciality našej kuchyne.
  • Pripravili sme pre vás úplne nový jedálny a nápojový lístok! Stiahnuť vo formáte PDF si ho môžete tu.
  • Našu aktuálnu vínnu kartu si môžete pozrieť tu.
  • Celý objekt reštaurácie aj penziónu je počas teplých letných dní klimatizovaný.

Referencie

SVADBA | 24.8.2013

Touto cestou nám dovoľte ešte raz sa Vám poďakovať, že ste náš veľký deň spravili nezabudnuteľným a dokonalým. Výber Vašej reštaurácie pre miesto hostiny bol pre nás najlepšou voľbou, boli sme spokojní nielen my, ale aj naši hostia, čo bolo pre nás rovnako dôležité. Naše veľké ďakujem patrí hlavne šikovnému personálu, ktorí sa o nás staral počas celej hostiny, ich ústretovosť a profesionalitu si nevieme vynachváliť. Od prvej návštevy Vašej reštaurácie sme nedočkavo čakali na náš deň, pretože sme si boli istí, že všetko prebehne podľa našich predstáv. Naplnili ste nám ich aý nad očakávania. Ďakujeme. :)


viac referencií

1

Rezervácie

Zarezervujte si miesta online

Newsletter

Dôležité novinky a udalosti

Zaraďte sa medzi ostatných odoberateľov a buďte tak informovaní o dôležitých udalostiach, novinkách a akciách vo Vašej obľúbenej reštaurácií.

Vaše meno
E-mail
Do poľa vľavo vpíšte číselný kód

Novinky v Reštaurácií

Jedálny a nápojový lístok

Pripravili sme pre vás celkom nový jedálny a nápojový lístok. Na rôznych špecialitách nielen z kuchyne nášho šéfkuchára si môžete pochutnať v našej reštaurácií!

Sociálne siete