Rezervácia ubytovania

  • Vyplňte prosím všetky položky rezervácie označené piktogramom *
  • Aspoň jedna z položiek označených piktogramom 1 musí byť vyplnená
Separator
Typ izby
Počet izieb *
 
Počet nocí *
 
Meno/Názov spoločnosti *
Kontaktná osoba *
Telefón 1
E-mail 1
 
Dátum príchodu *
Dátum odchodu *
 
Poznámka
 
Overovací kód *
 
Cena ubytovania
 
* v cene nie je zahrnutý miestny poplatok

Týmto prehlasujem, že som sa oboznámil so znením ubytovacieho poriadku a storno poplatkov ubytovacieho zariadenia Pútnický Mlyn (zobraz ubytovací poriadok).

Referencie

SVADBA | 21.11.2015

Chceli by sme sa poďakovať. Svadobná hostina u vás bola úžasná, všetci si chválili prostredie a najmä jedlo. Kačacie prsia sa rozplývali, vínová omáčka nemala chybu a zemiaková kaša prešla aj prísnym hodnotením babičiek a tiet. Menu a víno obstálo v hodnotení kamarátov gurmánov aj konzervatívnejších členov rodiny. Týmto by sme chceli poďakovať aj celému kolektívu v kuchyni. Slečna/pani čašníčka, čo nás mala na starosti, bola veľmi milá, ochotná a snažila sa, aby bolo všetko v poriadku a nič nechýbalo. 
 
Rovnako pozitívnu skúsenosť máme s pani čašníčkou z reštaurácie (dlhšie čierne vlasy v cope), ktorá sa nám venovala pri prvej návšteve vašej reštaurácie, ochotne nám všetko vysvetlila a neskôr, keď som prišla s rodičmi, sa nám opäť venovala. Ako manager v medzinárodnej firme viem, aké ťažké je nájsť tých správnych ľudí a akí sú doležití pre dobré meno spoločnosti. Prístup vašich ľudí hodnotím ako nadpriemerní a prajem Vám aj Vašej reštaurácii, aby to tak ostalo. 
 
Prajem veľa úspechov a spokojných hostí.


viac referencií

1

Rezervácie

Zarezervujte si miesta online

Newsletter

Dôležité novinky a udalosti

Zaraďte sa medzi ostatných odoberateľov a buďte tak informovaní o dôležitých udalostiach, novinkách a akciách vo Vašej obľúbenej reštaurácií.

Vaše meno
E-mail
Do poľa vľavo vpíšte číselný kód

Novinky v Reštaurácií

Jedálny a nápojový lístok

Pripravili sme pre vás celkom nový jedálny a nápojový lístok. Na rôznych špecialitách nielen z kuchyne nášho šéfkuchára si môžete pochutnať od 1. Apríla 2015!

Sociálne siete